Palubní jednotka OBU pro Polsko

Palubní jednotka (označováná jako OBU /On-Board-Unit/) je hybridní elektronické technické zařízení umožňujíci jednoznačnou identifikaci a polohu vozidla elektronickým mýtnym systémem bez zastavování vozidel (systémy bez mýtnych bran).

Registrace do Polského mýtneho systému

PaySystem s.r.o. nabízí svým zákazníkům certifikovanou palubní jednotku pro polský mýtný systém e-TOLL. Zákazník se musí sám zaregistrovat.

Co potřebuji k registraci?

  1. Údaje o plátci mýtneho a vozidle
  2. Kategorie vozidla a emisní třída vozidla
  3. Požadované zabezpečení platní platby

Jak získám OBU ?

Váš zájem o poskytnutí OBU lze adresovat na e-mail: pl.toll@pay-system.eu a následně Vám zašleme Ceník a VOP, nebo můžete přímo vyplnit náš formulář.

Po podpisu Smlouvy Vám palubní jednotky zašleme kurýrem na vámi zvolenou adresu do České republiky, Slovenské republiky nebo do Polska, případně si je budete moci vyzvednout z našeho skladu v Bratislavě.

Platí se něco za OBU ?

Zákazník uhradí kauci za každou palubní jednotku a zároveň mu bude PaySystem s.r.o. měsíčně fakturovat poplatek za poskytnuté služby.

Ujeté mýtné hradí zákazník zvlášť přímo systému e-TOLL v režimu prepaid.

Aktuálně používám certifikovaný typ OBU v České a Slovenské republice. Mohu použít stejnou OBU i v novém e-TOLL systému v Polsku ?

Ne.

Pro polský mýtný systém musí být vydána nová OBU, nakolik mýtné systémy zemí jsou oddělené a služby poskytování palubních jednotek jsou definovány výhradně na území daného státu provozovatelem mýtného systému.

Manual k OBU